ROZBOR VZORCE DUŠE SE ZAMĚŘENÍM NA SOUČASNOST

K tomuto rozboru potřebuji obdržet vaše datum narození s přesnou hodinou, minutou a místem. Neznáte-li přesný čas svého narození, pak mě prosím o tuto službu nežádejte. Tuto službu lze využít, začlenit jí, pokud to bude předem domluvené v jiné formě, v konzultaci osobní či telefonické, ale pouze, je-li to předem domluvené (je nutná příprava) děkuji za pochopení.

Doba zhotovení a odeslání rozboru emailem je cca 7-30 dní po připsání platby a obdržení veškerých potřebných informací.

Každý máme v sobě vzorce duše nebo-li programy, které jsou nám dány z minulých životů a rodovou linií. S některými už možná pracujete, jiné ještě spí, ale všechny jsou vaší součástí. Pomohu vám nahlédnout do Vašich vzorců duše a vytáhnout na povrch ty na než je vhodné se zaměřit. Občas přináším skrze tuto práci nějaké vzkazy či jiné hodnotné informace z momentální Vaší přítomnosti. Tento rozbor dělám pouze osobám starší 18ti let. 

Článek na téma vzorce duše najdete zde: (ČLÁNEK VZORCE DUŠE)

Jak zjistím přesný čas svého narození?
Můžete navštívit svého praktického lékaře, u kterého máte uloženou svojí zdravotní kartu. V ní může být založen záznam o Vašem narození vystavený porodnicí.
Nebo zajděte osobně do porodnice, kde jste se narodili, a požádejte, aby bylo nahlédnuto do porodních knih, kde je veden záznam o Vašem porodu a tudíž i informace o čase Vašeho narození
A také je tu možnost přímo oslovit krajský úřad, správní oddělení, které má na starost vedení druhopisů matričních knih a také sbírek listin, ve kterých se nachází hlášení o narození dítěte, které vystavila porodnice a ve kterém může být čas Vašeho narození zapsán. Nejednalo se však o povinný údaj, proto musíte počítat i s možností, že tam čas narození nemusí být uveden. Stačí tedy na krajský úřad zaslat žádost, některé krajské úřady mají přímo formulář ke stáhnutí na webových stránkách.

Přeji úspěch v pátrání. 

Online objednávka rozboru duše

Objednávku vám potvrdíme e-mailem.