Skype meditace andělské

Meditační skype Andělské léčení a sebepoznání.

Naše planeta přijímá kosmickou energii a světlo na základě globálního vesmírného plánu. Magnetické pole Země se naplňuje vyššími, léčivými frekvencemi světla. Vše co se naučíme skrze meditační skype seance, můžete přenést do svých běžných životů a využívat v kterékoliv oblasti vašich životů. Můžete léčit nejen své tělo, ale celý svůj život. Získáte větší citlivost, potřebnou k rozšíření a prohloubení vašeho vědomí. Nastartujeme zde změny ve všech směrech vašich vlastních životů.

Bez ohledu na to, jaké máte dnes potíže, můžete si vybudovat nové tělo, tělo bez bolestí, plné energie, mladší ... Naše těla nám dávají vědět skrze ne-moci, že je v našich životech něco v nepořádku. Pokud řešíte finanční situaci, partnerské krize či cokoli jiného, vše je možné díky jednoduchým meditačním technikám měnit.

Chcete-li se začít zbavovat svých trápení, musíte nejdříve si uvědomit jejich příčiny. Je důležité zlepšit stav našich těl, aby mohlo přijímat stále se zvyšující energie a udržet narůstající množství světlo.


PŘIJĎTE S NÁMI ZAHÁJIT SVOU CESTU SEBELÉČENÍ S POMOCÍ ANDĚLSKÝCH LÉČITELŮ. A ROZŠIŘTE NAŠE ŘADY.  Tyto andělské meditace jsou opět zde, stačí se přihlásit a být s námi. 

Upozorňuji, že to nejsou pouze relaxační meditace, ale série hluboce léčivých a sebepoznávacích meditací, není to jednorázovka, ale cesta. :-)

Každý čtvrtek od 20°° hodin (30.4.  /  7.5.  /  14.5.  /  21.5.  /  28.5.2020)

Celkem 5 meditačních čtvrtků za cenu 668 Kč nebo 27 Euro  

(Platba Eura, na devizové konto, jen ze států EU)

PŘES LÉTO UZAVŘENO

Podrobné info o platbě Vám zašlu e-mailem.