Speciální nabídka pro jednotlivce nebo malé skupinky

Nabízím zážitkový, pobytový intenzivní seminář pro jednotlivce, či malou skupinku lidí. Sestavím seminář přímo na konkrétní situaci a požadované téma - Takový seminář osobnostního rozvoje na zakázku. Samozřejmostí jsou hluboké vhledy do Vašich konkrétních témat a vytahování na povrch vše co bude volat po zpracování.  Budu Vám k dispozici celé dny i noci :-) 

Nabízím vám intenzivní podporu a vedení na vaší cestě ke spokojenému a naplněnému životu. Společně nalezneme a odstraníme bloky, kterými si bráníte ve zdraví, fungujících vztazích, hojnosti apod. Naučíte se jak sama, sám se sebou pracovat, poznáte své vlastní nitro, své nevědomé pochody. 

Místo a čas pobytového semináře je možné si společně domluvit.  Máte-li své oblíbené místo, pak je to jednodušší, nemusím hledat :-) 

Ráda využívám přírodu Českého Ráje a pobyt v Chatce nebo v apartmánu v rekreačním středisku. Ale můžeme se domluvit i na pobytu na jiném místě v Čechách, dle vašich představ.  (Stravu mám vlastní.)

Cena kurzovného  za 3 dny:  pro 1 osobu  6880 Kč  + poplatky 

Cena kurzovného za 3 dny:  pro 2 osoby  3880 Kč za osobu  + poplatky 

Cena kurzovného za 3 dny:  pro 3 osoby  3880 Kč za osobu + poplatky 

 * poplatky: (za pobyt s plnou penzí a mé cestovné)

Před pár lety jsem poprvé byla požádána jednou klientkou, zda bych se jí intenzivněji nevěnovala. A tak jsme vymysleli plán. Byli jsme na pár dní ubytovaní v rekreačním středisku a pracovali společně na jejích tématech. Nedávno jsem se s ní setkala na jedné akci a jak tak vzpomínala na své zážitky z tohoto našeho společného pobytu, uvědomila jsem si, že takto intenzivní práce by se hodila mnohým a proto vznikla tato nabídka. 

To zda mou nabídku využijete je pouze na vás samých. Pokud ano, stačí poslat nezávaznou přihlášku a všechny podrobnosti si spolu vykomunikujeme prostřednictvím telefonu či e-mailu.

nezávazná online rezervace

Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.