Xarisky blog 

Na horní liště najdete rozcestník. Stačí jeden klik 


Upozornění: Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a s aktivním odkazem.
Autor článků: Xariska Strmisková

Duchovně založení lidé se často pletou a dostávají se do pastí, když se snaží potlačovat své emoce. Položíme-li na jednu strany váhy láskyplné pocity a na druhou stranu váhy hněv, strach, žal. Co je zde správné, jak by ta váha měla zareagovat? Misky vah jsou v tomto ohledu vyrovnané. Všechny emoce jsou potřebné pro náš osobní růst.

Óoo lásko, tys vstoupil do mých dveří a já poznala naše společné životy v mnohých inkarnací. Jsi krásný, jsi mladý a já se ztrácím ve svých pocitech. Vnímám naši lásku, která je propletená skrze minulost i budoucnost, a přitom se ztrácím v nejisté současnosti. Otvíráš mi nové dveře vnímání, skrze tebe vnímám své strachy a nejistoty, které ve mně...

Víte o tom, že vaše dary můžou být uzmuty?
Jednoduše řečeno, stává se docela často, že ten kdo ještě naplno nevyužívá své dary je snadnou kořistí pro ty, kdož používají dary jiných ke své potřebě.
Je mnoho těch, kterým jejich dary jsou pootevřeny, ale oni jdou cestou, která se nelíbí "vesmíru" a tak se jim jejich dary...

Tento článek vznikl díky jednomu dotazu od jedné mé klientky. Zeptala se mě, proč ještě nedokáže mít nemoci pod kontrolou, tak jako jiní. :-) Jen dodám, že tento článek hovoří o běžných nemocech, ne o těch vážných, to je jiná kapitola života.

Jeden den mi přijde do praxe paní, které vysvětluji, že za celou svou minulostí má zavřít dveře, protože ona nemusí žádné řešení hledat v minulosti. Všechno co ve svém životě bude řešit má řešit skrze přítomnost. To znamená nehledat proč a kdy se to stalo, prostě to správně chytit a teď vyřešit, zpracovat.

Buďte zdraví

27.03.2018

Já osobně, když mě osloví někdo, kdo má nějaké zdravotní problémy, neslibuji vyléčení.
Skrze mě může dojít k hlubokému pochopení toho, proč, co a jak. Skrze toto pochopení se každý tam uvnitř potká sám se sebou a to často tak, že změní pohledy a nebo se bude muset utkat s něčím, co má ve svém nitru ukryto. To...

Nedávno ke mně do praxe přišla paní. Koupili s manželem pozemek a chtěla se ujistit, že je vše v pořádku a případně ho vyčistit. Byl to pozemek na samotě a chtěli si na něm postavit baráček.

Myslíte si, že by se měl uzdravit nebo změnit svět?
Tak se zaměřte na uzdravení samu sebe a své rodiny. Tím přispějete k uzdravení celého světa.

Bylo postupně v zákulisí a v tichosti po generace pracováno na tom, aby se svět ocitl v chaosu. Dnešní doba ale je ve vysokých vibracích a dává nám velikou sílu vše změnit. ...

Sedím doma, nějak nemám chuť jít ven. Myslela jsem si, že je to tím horkem, ale kdo ví jaký je pravý důvod
Každopádně teď sedím u stolu a koukám do otevřeného okna a cítím ÚDIV NAD TOU KRÁSOU.

Nad jakou? úplně nevím, prostě vidím na protějším paneláku odraz sluníčka a cítím údiv jak je venku krásně, jak je ten svět nádherný a barevný....

Díky jednomu rozhovoru jsem si vzpomněla na jeden hooodně starý zážitek. Právě z doby kdy jsem byla v Koloseu a to v Tunisu.
Byla jsem tam na rodinné dovolené a pobyt jsme si zpestřily 3 denním poznáním, kdy jsme jezdily a spaly na jiných místech než v našem hotelu. Po návštěvě v tom koloseu jsme přespávali v nějakém...

Trochu vzpomínky na rok .... už nevím přesně, ale je to mnoho let.
Každopádně se podělím o jednu mou vzpomínku, jaké to je, když dokážete mít své dary pod kontrolou.

Bylo to období, kdy jsem žila kousek od Plzně, tehdy jsem šla po novém městě, kam jsem se zrovna nastěhovala a dovolila jsem si otevřít své...

Ach lásko

13.03.2018

Ach lásko, kdybys tušil, že už mě znáš a konečně mě objal a dovolil propojit naše srdce. Jenomže ty ses rozhodl následovat svůj rozum a ten tě vede v neustálém hledání té pravé, té která by tě dokázala naplnit láskou a štěstím. Lásko, já vím, že potřebuješ čas, potřebuješ nějaké to pochopení a až přijdeš na to, co ve...

Dnes jsem se rozhodla, podělit se s Vámi o jednu pravdu. Internet je plný vzkazů o tom, že se o vzestup planety Země a její vývoj starají vyšší bytosti. Protože mi dnes jeden človíček řekl něco jako, o nás bez nás, rozhodla jsem se podělit o jednu pravdu.

Máme zde čas, kdy jsme již postoupili všichni do vyšších energií. Každého se dotýká zrychlení toho co se děje. Pokud jste si všimly, dnes více než kdy jindy je důležité odpustit. Je důležité očistit své srdce a rozvibrovat svou srdeční čakru láskou a to bez odpuštění nejde.

Jsem vegetariánkou cca 7 let. Nejsem jí z přesvědčení, je to pouze můj osobní vývoj. Kdybych byla z přesvědčení, já osobně už bych dávno se vrátila k masu.
Nu ale co chci ukázat.
Jednoho dne a na ten nikdy nezapomenu, jsem měla v ruce kuře a chtěla jsem ho dát péct. Jenomže jak jsem ho držela v...

Žila jsem ve velkém domě a protože mi můj pejsek umřel, bylo na čase, pořídit si nového. Hledali jsme tenkrát s partnerem v přilehlých útulcích a našli jsme dvě boxerky. Byli už staré a obě nemocné, vlastně jsme si je vzali aby u nás v klidu a pokoji dožili. Bohužel jsme netušili, že u nás budou jen cca 2...

Lásko, miluji tě
Ať jsi kdekoli, chci ti říct, že tě miluji.
Těším se na ten okamžik, kdy mě opět poznáš, těším se na tvé objetí a na tu chvíli, kdy ztratím řeč a budu se cítit v bezpečí.
Lásko, už teď ti říkám, miluji tě.
Cítím tvou přítomnost, cítím, že se blíží ten den,...

Víte co nejvíce člověka zasáhne tím způsobem, že to musí ihned řešit? Víte, že když mi někdo volá sos a velice na to spěchá, nejlépe, včera bylo už pozdě, tak jaké bolístko že ho to trápí? Myslíte si, že je to asi něco s temnou silou, démony nebo snad nějaká vážná nemoc? Omyl, jsou to partnerské vztahy a lásky. Ano, je to tak. ...

Přišla ke mě jednou do praxe mladá žena, měla velké zdravotní potíže. Na začátku to bylo hodně práce, ale dotyčné se velice ulevilo a z mého pohledu se celá proměnila z bolavé usychající květiny v nádhernou zářící, probuzenou duchovní květinu, která byla připravená otevřít své dary a skrze lásku je používat ve prospěch druhých.

Všichni bychom se měli poklonit svým matkám, ať už byli či jsou jakékoli, ať už udělali či dělají cokoli, jsou to naše matky.
Není náhoda, že je zrovna ona naše matka. Pokloňte se jí a prociťte v sobě lásku, třeba skrze odpuštění nebo Ho´oponopono.

Mnoho lidí má problém, který koření z bolestí, uzavření mateřství. Mnoho lidí...

Pro osobní rozvoj je důležité pozitivní myšlení. Začít postojem pozitivní myšlení je základ pro úspěšný osobní rozvoj.Osobní rozvoj nikdy nekončí, vždy byste měli usilovat o zlepšení svého života. Růst prostřednictvím osobního rozvoje je přirozený proces.Objevte své zájmy a schopnosti.

Jemné energetické pole známé jako aura obklopuje všechno v přírodě. Mohou jej vidět citliví jedinci a za určitých okolností i obyčejní lidé, kteří jí v náboženské ikonografii zobrazují jako svatozář, korunu či jasné světlo. ZDRAVÁ AURA JE KLÍČEM K TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ POHODĚ!

Afirmace

27.02.2018

Afirmace a podvědomí - použijte je pro lepší život

Uzemnění

27.02.2018

Uzemnění je v duchovní oblasti často užívané slovo. Lidem, kteří nejsou uzemnění, je doporučováno, aby se uzemnily. Tito lidé cítí, že je to dobrá rada, ale jsou poněkud rozpačití a ptají se jak.

Stačí klik nad tímto řádkem, šipička  starší články, a jste na dalších stránkách blogu se zajímavými  články.